• Wpisów:1043
  • Średnio co: 3 dni
  • Ostatni wpis:3 lata temu, 21:19
  • Licznik odwiedzin:39 149 / 3945 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
już niedługo kamień z Dominikany
już niedługo

LARIMAR !!!!!!!!!!!!!!!

Larimar, zwany także "Stefilia kamień", jest rzadko niebiesko różnorodność pektolit znaleźć tylko w Dominikanie , na Karaibach . Jego zabarwienie zmienia się od białego, jasnoniebieski, zielony, niebieski do głębokiego błękitu.

swoją piękną błękitną barwę nazywany jest kamieniem delfina albo kamieniem Atlantów. Larimar, jest kamieniem księżycowym i należy do żywiołu wody i powietrza. U nas jest mało znanym minerałem.wydobywa się go tylko w JEDNEJ kopalni.


Larimar jest bardzo rzadkim i szlachetnym kamieniem. Przemawia przede wszystkim do kobiet, które chcą badać tajemnice życia..Jego delikatne barwy otwierają 5 czakrę i pozwalają Ci na wgląd w duszę bliźnich. Również siebie możesz doświadczać w nowy sposób, jeśli jesteś na to gotowy. Twój dar obserwacji zostanie wyostrzony. Zobaczysz nowe zależności. Czarodziejski kamień w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Twoje ciało odbiera larimar jako uspakajający i odprężający. Jego jakości ujawniają się przede wszystkim u ludzi, którzy poprzez wcześniejsze wcielenia mają powiązania z magią i szamanizmem. Wykorzystaj go do amuletów, do ochrony przed złym spojrzeniem i dla uczennic na drodze poznania Wielkiej Bogini Matki.
Dla mężczyzn może stanowić pomoc, by na nowo odkryć i odczuć szczególne kobiece siły. W ten sposób służy porozumieniu pomiędzy magiem i szamanką. Kapłanka powinna nosić go na sercu lub jako ozdobę szyi. Mężczyźni noszą go jako pierścień na małym lewym palcu, kobiety na lewym środkowym palcu.
 

 
Czuje lekki powiew wolności w skrzydłach...
Czyżby? W planach mam nowy tatuaz, prace lubię więc nie zmieniam, dziecko kocham więc zostaje...a reszta do przemyślenia
 

 
kiecka z Unisono 89, kozaki po kolana 299, mina byłego spotkanego przypadkiem w Biedrze - bezcenne
choć był
miły
 

 
...a ja nie śpię...choć cały dom śpi...

;P
 

 
łoooooooooooooooo matkooooooooo
chce! chce! chce! chce! chce! chce! chce! chce! chce! chce! chce! chce! chce! chce! chce! chce!chce! chce! chce! chce! chce! chce! chce! chce!chce! chce! chce! chce! chce! chce! chce! chce!chce! chce! chce! chce! chce! chce! chce! chce!chce! chce! chce! chce! chce! chce! chce! chce!
klapsa
 

 


na śmietanie chowane
 

 
moje kulki szpiegulki
 

 

Wakacjeeeeeeeeeeee

bo mam wakacje
wszystko mi wolno!!!!!!!!!!
chcę się całować i jeździć konno!!!!!!!!!!
 

 
no dobra koniec żartów
gdzie jest Osobisty całkiem Prywaty Mój Grey?
 

 
ojjjjjjjj no dobra
niby grey gej srej
ale jakby mnie tam zbił na kwaśne jabłko (babko babko udaj się bo jak nie...)to jakoś bym się wcale nie pogniewała
 

 
fajne
 

 
jestę aplikacjom na telefą
 

 
jestę faraonę
 

 
biletttttttttttt lasttttttttttttt minuteeeeeeeeeeeeeeeeee
 

 
zamiast się uczyć na jutrzejszy egzamin szukam końca internetu
 

 
dooobra i skończę te studia - ostatnie
i znaaaaaajdę pracę porządną nie na zlecenie
i będę nooooooosić buty na obcasie
no ale POŹNIEJ
 

 
oglądam teledyski BONEY M jedząc ogórki kiszone
postokroć podziwiam układy choreograficzne - szczególnie męskiej części zespołuPORAŻA MNIE
 

 
w mojej czapie urody cudnej
jestę niedźwiedzię (lub lampartę jak kto woli)
 

 
Kucyk przygotowuje słodycze na prawie każdą imprezę, nieraz jednak wychodzą jej dość nieapetyczne babeczki


MÓW MI PINKIE PIE
 

 
Pinkie Pie to towarzyski, energiczny i entuzjastyczny kucyk, który zawsze jest w ciągłym ruchu, kocha słodycze, a w swoich wypowiedziach często używa błędu formalnego. Ma zamiłowanie do imprez oraz tendencję do urządzania ich w najmniej odpowiednich momentach. Pinkie gra na wielu instrumentach i bardzo lubi śpiewać. Ma również tendencję do skakania zamiast chodzenia, któremu zwykle towarzyszy hałas.
 

 
a najcudowniejszy kucyk z kucykowej farmie to pinkie pie - it's always a party time !!!!!!!!

Pinkie Pie (właściwie Pinkamena Diane Pie) — ziemski kucyk, jedna z głównych bohaterek serii, zamieszkująca Ponyville. Pinkie uwielbia się śmiać, kocha słodycze, prawie zawsze ma doskonały humor i urządza świetne przyjęcia. Mieszka i pracuje w Cukrowym Kąciku, asystując Państwu Cake w produkcji wyrobów cukierniczych i opiece nad ich dziećmi.
 

 
moja nowa appka na telefonie wciągnęła mnie bez reszty spełniam dziewczyńskie marzenia o własnym kucyku (a właściwie całej kucykowej farmie )
 

 
w prze-chuj ZBYSZEK
ja też lubię !!!